top of page

SUNDĞUMUZ HİZMETLER

FENER TAMİRCİSİ olarak, tüm müşterilerimize birinci sınıf tamir hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmak için çok çalışıyoruz. Standart tamir işlerimize ek olarak, ürünlerinizin çalışır durumda kalması için bakım ve kullanım talimatlarıyla size yol da gösteriyoruz. Profesyonel bir tamir çözümüne ihtiyacınız olduğunda, FENER TAMİRCİSİ çatısı altında sunulan hizmetlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

20210909_135510.jpg

ELEKTRONİK

1 (1).jpg

MEKANİK

2221.jpg

KİMYASAL TEMİZLİK

SERVİS: Hizmetler
20210909_135510.jpg

ELEKTRONİK

Bu, en popüler hizmetlerimizden biridir ve müşteri memnuniyetini garanti etmek için işinde uzman en iyi ustalarımızdan biri tarafından sunulur. Bozuk bir ürünü bize ulaştığında , arızanın ne olduğunu tespit ederek işe başlarız. size  arıza ile ilgili bilgi verilir ,   kısa sürede giderip tarafınıza göndeririz.

1 (1).jpg

MEKANİK

Bizim birinci önceliğimiz, ürünlerinizi makul bir süre içinde ilk günkü gibi pırıl pırıl ve tam kapasiteyle çalışır halde size geri vermektir.

2221.jpg

KİMYASAL TEMİZLİK

Arızalanan fenerlerinizin onarım işlemleri bittikten sonra detaylı olarak korozyona uğramış fener parçalarınızı detaylı olarak temizlenir olabilecek en temiz haliyle sizlere ulaştırılır

SERVİS: Tamir Hizmetleri
bottom of page